Tabela

Pos Team Pl SD Pts
1. WRKS Olimpia Warszawa 19 +21 41
2. NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 19 +33 38
3. RKS Mazur Radzymin 18 +21 37
4. MUKS Unia Warszawa 18 +18 35
5. MKS BUG Wyszków 18 +3 32
6. KS Dąb Wieliszew 18 +4 31
7. Escola Varsovia 18 +23 30
8. AP Marcovia Marki 18 +2 25
9. KS Sokół Serock 18 0 24
10. MLKS Victoria II Sulejówek 18 +2 23
11. KS Legionovia II 18 -11 23
12. AP Agape Białołęka 18 -2 21
13. ŁKS Promnik Łaskarzew 18 -16 20
14. LKS Burza Pilawa 18 -24 13
15. LKS Mazur II Karczew 18 -17 12
16. UKS Amur Wilga 18 -57 4

Następny mecz

Następny mecz 2004/2005

Następny mecz 2006/2007

Następny mecz 2008/2009

Następny mecz 2009/2010

Następny mecz 2011

aktualności

  • Weekend 30/31.03.2019

    lista meczy30032019

     
  • Amur Wilga - Olimpia Warszawa, kolejka 17

    Amur Wilga - WRKS Olimpia Warszawa 0:4 (0:0)


    W ramach wsparcia dla drużyny seniorów, klub wprowadza bilety (5 zł), kobiety i dzieci wstęp wolny.

    amur olimpia 2019

     
  • Ruchy kadrowe w seniorach

    Transfery do klubu:

     

    • Tracz Szymon z GKS Wilga Garwolin, transfer czasowy
    • Mikulski Kacper, zawodnik wolny po 12 mies. karencji, ostatnie jego występy to GKS Wilga II Garwolin
    • Mazek Emil, zawodnik wolny po 12 mies. karencji, ostatni jego klub to Orzeł Unin
    • Owczarczyk Jakub, zawodnik wolny po 12 mies. karencji, ostatnie jego występy to GKS Wilga II Garwolin
    • Urbaniak Bartosz, zawodnik wolny po 12 mies. karencji, ostatni jego klub to LKS Burza Pilawa

     Transfery z klubu:

    • Cichecki Dominik, transfer czasowy do GKS Wilga Garwolin
    • Zalewski Michał, transfer definitywny do Orzeł Unin
    • Woźniak Tomasz, transfer definitywny do MKRS Wisła Maciejowice
    • Świder Rafał, transfer czasowy do ŁKS Promnik Łaskarzew
    • Paśnicki Damian, transfer czasowy do ŁKS Promnik Łaskarzew
     
  • "Śmietana" trzymaj się !

    Michał Gajownik, były zawodnik Amura (obecnie Wisła Dziecinów) doznał bardzo groźnego urazu. Podczas meczu sparingowego zderzył się z innym zawodnikiem własnej drużyny, w wyniku czego doszło do pęknięcia jelita. Michał w dniu wczorajszym przeszedł operacje, dziś opóścił oddział intensywnej opieki medycznej (OIOM).

    Michał życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!

    smietana2

     
  • Dominik Cichecki w Wildze Garwolin.

    Dominik Cichecki został na pół roku wypożyczony do Wilgi Garwolin.
    Dominik grał dla Amura od sezonu 2014/15, rozegrał w sumie 95 ligowych meczy w których strzelił 31 bramek. Pozycje na których grał to środkowy pomocnik, środkowy obrońca, napastnik. Od sezonu 2017/18 pełnił funkcje kapitana drużyny.
    Życzymy powodzenia !!!
     
    dom2
     
  • Plan przygotowań do rundy wiosennej.

    Przedsezonowe sparingi:

     

    • 27.01 KS Sobienie Jeziory (4:2) (B Warszawa II) Z
    • 03.02 godz. 13:00 - Sokół Kołbiel (4:1) (B Warszawa II) Z
    • 16.02 godz. 15:00 - Płomień Dębe Wielkie  (1:2) (LO Siedlce II) P
    • 23.02 godz.15:00 w Miętnem - Bór Regut (A Warszawa II) (1:4) P
    • 02.03 godz. 13:00 w Otwocku - Sokół Celestynów (A Warszawa II) (2:1) Z
    • 09.03 - Hutnik Huta Czechy  (LO Siedlce) (2:4) P
    • 17.03 godz.13:00 w Miętnem - Bad Boys Zastawie  (LO Biała Podlaska) (3:5) P

    23-24.03 (17 kolejka LO) Amur Wilga - Olimpia Warszawa 

     
  • Zmiany w zarządzie klubu.

    W dniu 27.02.2019 odbyło się walne zebranie na którym ustalono skład zarządu klubu na nową kadencję.

     

    Zarząd klubu UKS Amur Wilga:

    • Budynek Marcin - Prezes Zarządu
    • Głowala Mateusz - Wiceprezes
    • Pyza Paweł - Sekretarz
    • Jaworska Emilia - Skarbnik
    • Woźniak Wiesław - członek zarządu
    • Kołtun Marcinczłonek zarządu
    • Lodowski Robertczłonek zarządu
    • Grzywacz Błażejczłonek zarządu
    • Kołnierzak Katarzynaczłonek zarządu

    Komisja Rewizyjna:

    • Ogrodnik Iwona
    • Węgrzynek Tomasz
     

Brak wiadomości na czacie

Aby pisać w Shoutbox musisz się zalogować, albo nie posiadasz uprawnień do pisania.

Tabela klasa okręgowa 18/19

Pos Team Pl SD Pts W D L
1. WRKS Olimpia Warszawa 19 +21 41 13 2 4
2. NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 19 +33 38 12 3 4
3. RKS Mazur Radzymin 18 +21 37 11 4 3
4. MUKS Unia Warszawa 18 +18 35 11 2 5
5. MKS BUG Wyszków 18 +3 32 10 2 6
6. KS Dąb Wieliszew 18 +4 31 9 4 5
7. Escola Varsovia 18 +23 30 9 3 6
8. AP Marcovia Marki 18 +2 25 7 5 6
9. KS Sokół Serock 18 0 24 7 3 8
10. MLKS Victoria II Sulejówek 18 +2 23 7 2 9
11. KS Legionovia II 18 -11 23 7 2 9
12. AP Agape Białołęka 18 -2 21 5 6 7
13. ŁKS Promnik Łaskarzew 18 -16 20 6 2 10
14. LKS Burza Pilawa 18 -24 13 3 4 11
15. LKS Mazur II Karczew 18 -17 12 3 3 12
16. UKS Amur Wilga 18 -57 4 1 1 16

Tabela III liga okręgowa Trampkarz (2004)

Pos Team Pl SD Pts W D L
1. Amur Wilga 2004 1 +3 3 1 0 0
2. OKS II Otwock 2004 1 -3 0 0 0 1
3. Bór Regut 2004 0 0
4. PAUZA 0 0
5. PAUZA 0 0

Tabela IV liga okręgowa Młodzik (2006)

Pos Team Pl Pts W D L
1. Amur Wilga 2006 1 3 1 0 0
2. Sobienie Jeziory 2006 1 0 0 0 1
3. Korona II Góra 2006 0
4. GKS Osieck 2006 0
5. Mazur Karczew 2006 0
6. Snajper Sośninka 2006 0

Tabela IV liga okręgowa Orlik (2008)

Pos Team Pl Pts W D L
1. Progres Garwolin 2008 1 3 1 0 0
2. Zina Warszawa 2008 1 3 1 0 0
3. Amur Wilga 2008 1 0 0 0 1
4. Advit Wiązowna 2008 1 0 0 0 1
5. Wisła Dziecinów 2008 0
6. Mazowsze Miętne 2008 0

Tabela IV liga okręgowa E2 Orlik (2009)

Pos Team Pl Pts W D L
1. Amur Wilga 2009 1 3 1 0 0
2. Wilga II Garwolin 2009 1 3 1 0 0
3. Iskra Pilawa 2009 1 0 0 0 1
4. Promnik Łaskarzew 2009 1 0 0 0 1
5. Progres Garwolin 2009 0
6. Sokół Kołbiel 2009 0

Tabela IV liga okręgowa Żak (2011)

Pos Team Pl Pts W D L
1. Amur Wilga 2011 2 4 1 1 0
2. AP JŁ Wawer 2011 1 1 0 1 0
3. Sokół Kołbiel 2011 1 0 0 0 1
4. Bór II Regut 2011 0
5. Vulcan Wólka M. 2011 0
6. Radość Warszawa 2011 0

Amur Wilga

DSC_0160
DSC_0304
DSC_0109
DSC_9820
DSC_8732
DSC_8558
DSC_8567
DSC_1766

Sponsorzy i Partnerzy