Podziękowanie

Zarząd klubu UKS Amur Wilga wraz z zawodnikami składa serdecznie podziękowania firmie budowlanej FUH BUDMAR Izie i Marcinowi Kępińskim za ufundowanie koszulek Polo dla rocznika 2006/07.

Dziękujemy za ogromną pomoc w rozwoju naszego klubu. Życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń.

26 czerwca 2020 r.w pierwszym terminie o godz. 18:45 w drugim terminie o godz. 19:00 , w budynku klubowym (Szpaka 1), odbędzie się zebranie sprawozdawczo - wyborcze. Zapraszamy wszystkich członków i zainteresowanych działalnością i przyszłością klubu UKS Amur Wilga.
----------------------
Porządek obrad:
1. Otwarcie zebrania
2. Powołanie Przewodniczącego Zebrania i protokolanta (wybór).
3. Zatwierdzenie porządku zebrania
4. Sprawozdanie merytoryczne klubu UKS AMUR WILGA.
5. Sprawozdanie finansowe klubu.
6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium zarządowi i komisji rewizyjnej.
8. Podjęcie uchwały o sposobie głosowania i wyborze zarządu.
9. Zgłoszenie kandydatów i wybory do nowych władz UKS Amur Wilga.
10. Ogłoszenie wyników wyborów.
11. Wolne wnioski, oświadczenia ,dyskusja.

12. Zamknięcie zebrania

Zarząd klubu UKS AMUR WILGA wraz z zawodnikami składa serdeczne podziękowania właścicielowi firmy INSTAL-BUD Daniel Napora. Za ufundowanie piłek treningowych dla rocznika 2006/07. Dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość wobec naszego klubu i zawodników reprezentowanych przez nasz klub. Życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

 

"Człowiek jest wielki nie przez, to co posiada lecz przez to, kim jest. Nie przez to co ma lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar,ofiarując drugiemu człowiekowi nie oczekując niczego w zamian.

Zarząd Klubu AMUR WILGA wraz z zawodnikami składa serdeczne podziękowania właścicielowi Firmy DOM-BUD Jarosław Parol za wsparcie w postaci ufundowania koszulek meczowych dla rocznika 2006/07. Dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość wobec naszych zawodników reprezentujących nasz klub. Życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.