Tabela

Pos Team Pl SD Pts
1. WRKS Olimpia Warszawa 19 +21 41
2. NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 19 +33 38
3. RKS Mazur Radzymin 18 +21 37
4. MUKS Unia Warszawa 18 +18 35
5. MKS BUG Wyszków 18 +3 32
6. KS Dąb Wieliszew 18 +4 31
7. Escola Varsovia 18 +23 30
8. AP Marcovia Marki 18 +2 25
9. KS Sokół Serock 18 0 24
10. MLKS Victoria II Sulejówek 18 +2 23
11. KS Legionovia II 18 -11 23
12. AP Agape Białołęka 18 -2 21
13. ŁKS Promnik Łaskarzew 18 -16 20
14. LKS Burza Pilawa 18 -24 13
15. LKS Mazur II Karczew 18 -17 12
16. UKS Amur Wilga 18 -57 4

Oddaj swój 1 % podatku na UKS Amur Wilga

W tym roku Klub Amur Wilga nawiązał współpracę z Centrum inicjatyw Lokalnych, dzięki czemu możemy pozyskać 1% podatku dla naszego Klubu.

 

Przykład poniżej, jak wypełnić PIT.

pit2019

rodo

W związku z wejściem w życie – w dniu 25 maja 2018 r. – rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych); Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s. 1; dalej : RODO , niniejszym informuję, że:

  1. Uczniowski Klub Sportowy „Amur Wilga” przetwarza Pani/Pana dane osobowe w związku z przynależnością do klubu UKS Amur Wilga.
  2.  Administratorem danych osobowych jest Prezes UKS Amur Wilga, a dane te są – z jego upoważnienia przetwarzane przez członków Zarządu, trenerów, kierowników drużyn, administratora strony www.amur-wilga.pl oraz księgowego.

Administrator danych informuje, że:

  1. przetwarzanie przez klub UKS Amur Wilga dane osobowe członków klubu UKS Amur Wilga oraz kandydatów na członków klubu UKS Amur Wilga pochodzą wyłącznie od osób, których dotyczą;
  2. podanie danych osobowych klubu UKS Amur Wilga jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania i zachowania członkostwa w klubie UKS Amur Wilga. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia uzyskanie członkostwa w klubie UKS Amur Wilga. Żądanie ograniczenia przetwarzania danych osobowych albo ich usunięcia jest równoznaczne z rezygnacją z ubiegania się o członkostwo klubu UKS Amur Wilga albo z wystąpieniem z klubu UKS Amur Wilga;
  3. kontakt z Administratorem danych osobowych jest możliwy za pośrednictwem Prezesa klubu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Pani/Pana dane osobowe:
    1. podane w deklaracji członkowskiej lub później (na przykład pocztą elektroniczną), są
      przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B i f RODO,
    2. przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przynależnością do klubu UKS Amur Wilga
      wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora
      (nie są przetwarzane w celach handlowych),
    3. będą przechowywane, przez okres przynależności do klubu UKS Amur Wilga, a także po ustaniu
      członkostwa, przez czas zgodny z przepisami prawa, a w przypadku prawnie
      usprawiedliwionych celów Administratora – przez czas ich realizacji,
    4. nie są przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego ani też
      jakichkolwiek pomiarów,
    5. nie są przekazywane żadnym innym podmiotom;
  5. przysługuje Pani/Panu prawo żądania od Administratora dostępu do dotyczących Pani/Pana
    danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania albo usunięcia.
  6. w razie uznania, że przetwarzanie przez klub UKS Amur Wilga dotyczących Pani/Pana danych
    osobowych narusza przepisy prawa, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi
    do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezesa Urzędu
    Ochrony Danych Osobowych).

HARMONOGRAM TURNIEJU AMUR CUP 2018 U-8

L.P

Grupa A

L.P

Grupa B

1.

Amur Wilga

1.

SPF Sabio

2.

Mazur Karczew

2.

Korona Góra Kalwaria

3.

Life Siennica

3.

Promnik Gończyce

4.

KS Sobienie Jeziory

4.

Piorun Lipówki

ELIMINACJE

L.P

Godz.

Grupa

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

1.

9:00

A

AMUR

-

KS SOBIENIE

 

2.

9:13

A

MAZUR

-

LIFE

 

3.

9:26

B

SABIO

-

PIORUN

 

4.

9:52

B

KORONA GK

-

PROMNIK

 

5.

10:05

A

MAZUR

-

KS SOBIENIE

 

6.

10:18

A

AMUR

-

LIFE

 

7.

10:31

B

KORONA GK

-

PIORUN

 

8.

10:44

B

SABIO

-

PROMNIK

 

9.

10:57

A

LIFE

-

KS SOBIENIE

 

10.

11:10

A

AMUR

-

MAZUR

 

11.

11:23

B

PROMNIK

-

PIORUN

 

12.

11:36

B

SABIO

-

KORONA GK

 

Ćwierćfinały

L.P

Godz.

Ćwierćfinał

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

13.

11:45

1A-4B

    

14.

12:00

2A-3B

    

15.

12:15

3A-2B

    

16.

12:30

4A-1B

    

Półfinały

L.P

Godz.

Półfinał

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

17.

12:45

zw.1ćw-zw.3ćw

    

18.

13:00

zw.2ćw-zw.4ćw

    

 

Mecz o 3 miejsce

L.P

Godz.

3 miejsce

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

19.

13:15

     

 

Finał

L.P

Godz.

finał

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

20.

13:30

     

 

13.45 Wręczenie nagród