rodo

W związku z wejściem w życie – w dniu 25 maja 2018 r. – rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych); Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s. 1; dalej : RODO , niniejszym informuję, że:

  1. Uczniowski Klub Sportowy „Amur Wilga” przetwarza Pani/Pana dane osobowe w związku z przynależnością do klubu UKS Amur Wilga.
  2.  Administratorem danych osobowych jest Prezes UKS Amur Wilga, a dane te są – z jego upoważnienia przetwarzane przez członków Zarządu, trenerów, kierowników drużyn, administratora strony www.amur-wilga.pl oraz księgowego.

Administrator danych informuje, że:

  1. przetwarzanie przez klub UKS Amur Wilga dane osobowe członków klubu UKS Amur Wilga oraz kandydatów na członków klubu UKS Amur Wilga pochodzą wyłącznie od osób, których dotyczą;
  2. podanie danych osobowych klubu UKS Amur Wilga jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania i zachowania członkostwa w klubie UKS Amur Wilga. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia uzyskanie członkostwa w klubie UKS Amur Wilga. Żądanie ograniczenia przetwarzania danych osobowych albo ich usunięcia jest równoznaczne z rezygnacją z ubiegania się o członkostwo klubu UKS Amur Wilga albo z wystąpieniem z klubu UKS Amur Wilga;
  3. kontakt z Administratorem danych osobowych jest możliwy za pośrednictwem Prezesa klubu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Pani/Pana dane osobowe:
    1. podane w deklaracji członkowskiej lub później (na przykład pocztą elektroniczną), są
      przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B i f RODO,
    2. przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przynależnością do klubu UKS Amur Wilga
      wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora
      (nie są przetwarzane w celach handlowych),
    3. będą przechowywane, przez okres przynależności do klubu UKS Amur Wilga, a także po ustaniu
      członkostwa, przez czas zgodny z przepisami prawa, a w przypadku prawnie
      usprawiedliwionych celów Administratora – przez czas ich realizacji,
    4. nie są przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego ani też
      jakichkolwiek pomiarów,
    5. nie są przekazywane żadnym innym podmiotom;
  5. przysługuje Pani/Panu prawo żądania od Administratora dostępu do dotyczących Pani/Pana
    danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania albo usunięcia.
  6. w razie uznania, że przetwarzanie przez klub UKS Amur Wilga dotyczących Pani/Pana danych
    osobowych narusza przepisy prawa, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi
    do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezesa Urzędu
    Ochrony Danych Osobowych).

Regulamin turnieju:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Turniej odbędzie się w hali w Wildze przy ul. Mickiewicza
    dla rocznika 2010 - sobota 03.03.2018
    rozpoczęcie turnieju – 9.00
    zakończenie około 14.00.

II. DRUŻYNY

1. Drużyny grają w składach 5 (4+1) osobowych.
2. Obowiązuje jednolity strój i odpowiednie obuwie.
3. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników
4. Turniej planowany jest na 8 drużyn, które zostaną podzielone na 2 grupy po 4 drużyny.
5. Kategoria wiekowa: 2010 i młodsi.

III. MECZE

1. Czas gry – mecz trwa 12 minut (bez przerwy).
2. Mecze w grupach odbywają się systemem każdy z każdym (1 mecz, bez rewanżów).
3. W meczach finałowych, w przypadku wyniku remisowego, sędzia zarządza serie rzutów karnych (po 3, a potem do skutku).

IV. ZASADY GRY

1. Obowiązują zasady gry w piłkę nożną.
2. Piłka do gry – nr 4 , bramki 3x2.
3. Zmiany zawodników - sposobem "hokejowym" w wyznaczonym do tego miejscu (bez ograniczeń ilościowych).
4. Złośliwe faule oraz niesportowe zachowanie będą karane czasowym wykluczeniem z gry: 2,3,5 minut:
a) w przypadku, gdy wykluczeniem czasowym ukarany jest bramkarz, w zamian karę odbywa wybrany przez trenera (lub kapitana) zawodnik z pola (nie dotyczy stałego wykluczenia z gry).
5. Podanie do własnego bramkarza – jest dopuszczone bez możliwości złapania piłki w ręce.
6. Rzut wolny - wszyscy przeciwnicy znajdują się w odległości co najmniej 3 metrów od piłki, każdy rzut wolny jest pośrednim rzutem wolnym.
7. Auty boczne - wznawiane uderzeniem do wysokości kolan sędziego.
8. Aut bramkowy – bramkarz wznawia grę ręką (obowiązuje błąd połowy).

V. PUNKTY, KARY I KOLEJNOŚĆ W TABELI

1. Przyznaje się za wygrany mecz 3pkt, za remis 1pkt.
2. O miejscu w grupie decyduje:
a) liczba punktów
b) wynik bezpośrednich spotkań
c) różnica bramek
d) bramki strzelone
e) seria rzutów karnych

VI. SPRAWY ORGANIZACYJNE

1. Organizator nie ubezpiecza zawodników od nieszczęśliwych wypadków i nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.
2. Organizator zapewnia opiekę medyczną w czasie trwania turnieju.
3. Wszyscy zawodnicy powinni posiadać dokument tożsamości: legitymację szkolną lub kartę zawodniczą MZPN.
4. Opłata startowa od zespołu 250 zł płatne u organizatora.
5. Organizator zapewnia napoje dla zawodników (woda). Dodatkowo w bufecie za opłatą będzie można zakupić dodatkowo napoje ciasta, desery itp…
6. W sprawach spornych oraz takich, które nie zostały uregulowane w Regulaminie, decyduje Organizator Turnieju.
7. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.

VIII. NAGRODY

1. Drużynowe:
a) 1-3: puchary oraz medale dla każdego zawodnika, 4-8 medale dla kazdego zawodnika
2. Indywidualne:
a). najlepszy strzelec - największa ilość bramek
b). najlepszy bramkarz - zdaniem trenerów
c). najlepszy zawodnik turnieju - zdaniem trenerów

Osoba kontaktowa:
Dariusz Winek 508-526-445 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HARMONOGRAM TURNIEJU AMUR CUP 2018 U-8

L.P

Grupa A

L.P

Grupa B

1.

Amur Wilga

1.

SPF Sabio

2.

Mazur Karczew

2.

Korona Góra Kalwaria

3.

Life Siennica

3.

Promnik Gończyce

4.

KS Sobienie Jeziory

4.

Piorun Lipówki

ELIMINACJE

L.P

Godz.

Grupa

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

1.

9:00

A

AMUR

-

KS SOBIENIE

 

2.

9:13

A

MAZUR

-

LIFE

 

3.

9:26

B

SABIO

-

PIORUN

 

4.

9:52

B

KORONA GK

-

PROMNIK

 

5.

10:05

A

MAZUR

-

KS SOBIENIE

 

6.

10:18

A

AMUR

-

LIFE

 

7.

10:31

B

KORONA GK

-

PIORUN

 

8.

10:44

B

SABIO

-

PROMNIK

 

9.

10:57

A

LIFE

-

KS SOBIENIE

 

10.

11:10

A

AMUR

-

MAZUR

 

11.

11:23

B

PROMNIK

-

PIORUN

 

12.

11:36

B

SABIO

-

KORONA GK

 

Ćwierćfinały

L.P

Godz.

Ćwierćfinał

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

13.

11:45

1A-4B

    

14.

12:00

2A-3B

    

15.

12:15

3A-2B

    

16.

12:30

4A-1B

    

Półfinały

L.P

Godz.

Półfinał

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

17.

12:45

zw.1ćw-zw.3ćw

    

18.

13:00

zw.2ćw-zw.4ćw

    

 

Mecz o 3 miejsce

L.P

Godz.

3 miejsce

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

19.

13:15

     

 

Finał

L.P

Godz.

finał

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

20.

13:30

     

 

13.45 Wręczenie nagród

 

 

KONTO DO OPŁAT CZŁONKOWSKICH

11 1240 2728 1111 0010 7192 6257
tytułem:
Imię Nazwisko - Rocznik - Miesiąc Rok